מלון בקסטייג'

מלון, 1 חדרים

מלון בקסטייג'

ישראל, תל אביב יפו, ביילינסון 6

אודות מלון בקסטייג'

למעלה מ-50 שנה חלפו מאז שהגיע קהל בשערי תיאטרון האוהל המיתולוגי, אך קירות המבנה עדיין מקושטים בכרזות ההצגות, כאילו רק אתמול עלה המסך ומחיאות הכפיים נשמעו. במלון Backstage מזמינים אתכם לגלות את עולם הבמה בין חופשה מפנקת להופעה סוערת ולצאת לפנטזיה: הצצה לתחושת ה"מאחורי הקלעים" של עולם הבמה וההופעה, אז והיום - עד הפרט האחרון. פנים המלון עוצב בהשראת מאחורי הקלעים של עולמות הבמה עם אטריום מרכזי, אליו ניתן לצפות מהמסדרונות בקומות העליונות, כאשר הגובה והחלל שמסביב יוצרים אווירה ייחודית, המתחברת לסיפור של התיאטרון וחוויית ההצגה, לפניה ואחריה - ויחד יוצרים את החוויה המלונאית.

טרקלין עסקים

טרקלין

טרקלין עסקים
amenityamenityamenityamenityamenity

capacity

12

חניית נכיםגישה לכסא גלגלים

החל מ-

החל מ-

250 /שעות

החל מ-

250 יומי

פרטי הנכס

שירותים

חניית נכים
חניית נכים
גישה לכסא גלגלים
גישה לכסא גלגלים

שירותים

קבלה
קבלה
וויי - פיי
וויי - פיי
מזגן
מזגן
מסך גדול
מסך גדול
ועידת וידאו
ועידת וידאו

סידור חדר אפשרי

חדר ישיבות

חדר ישיבות

עד 12


שעות פעילות

ראשון

9:00 - 18:00

שני

9:00 - 18:00

שלישי

9:00 - 18:00

רביעי

9:00 - 18:00

חמישי

9:00 - 18:00

שישי

סגור

שבת

סגור


מיקום

ישראל, תל אביב יפו, ביילינסון 6


הכר את המארח:

DB

Dana Boyder

שאלות נפוצות

בעמוד הנכס תמצאו את כל המידע הרלוונטי על חלל העבודה שאתם צריכים. בצידו הימני של המסך יופיע מנוע חיפוש הכולל תאריך ושעה, מספר משתתפים ומחיר ממוצע. לחצו על "בדוק זמינות" וודאו שהמקום פנוי. אם המקום שרציתם זמין, יתווסף לתאריך ולשעה הרצויה גם התעריף השעתי המדויק + מע"מ. לחיצה על "הזמן" תעביר אתכם למסך ההזמנה, בו יש להירשם (כדי להקים חשבון שיאפשר לכם לגשת להזמנות ולעדכן/לשנות אותן); או שתוכלו להיכנס ישירות לחשבון שלכם ולבחור שירותים נוספים אם קיימים במקום (ארוחת בוקר, כיבוד, ציוד מיוחד וכו'). לאחר הזנת הפרטים, תעברו לשירות התשלומים המאובטח והבטוח שלנו.

אם תבטלו הזמנה לפני אישורה, Book a Space תבטל מראש כל אישור לכרטיס האשראי שלכם ו/או תבצע החזר של כל הסכומים שנגבו בכרטיס שלכם עבור ההזמנה המבוקשת בתוך כמה ימי עסקים בודדים. אם תבטלו הזמנה מאושרת שבוצעה באמצעות Book a Space, לפני או אחרי ההגעה למקום, מדיניות הביטולים של Book a Space תחול על ביטול זה בהתאם להסכם האישי. היכולת שלנו להחזיר את דמי השכירות וסכומים אחרים שנגבו מכם עבור ההזמנה תהיה תלויה בתנאי מדיניות הביטולים החלה בהתאם להסכם.

התשלום מתבצע בעת ההזמנה באמצעות מערכת התשלומים המאובטחת שלנו המקבלת כל כרטיס אשראי תקף. פניות בנושאים כספיים ניתן לשלוח למייל info@bookasp.co.il. החשבונית תישלח לכתובת המייל בה השתמשתם לביצוע ההזמנה וההרשמה והיא מצורפת אוטומטית כקובץ PDF לאישור ההזמנה. ניתן לצרף רק כתובת מייל אחת להזמנה שלכם.

הפלטפורמה שלנו זמינה עבור חברות ואנשים פרטיים כאחד

לא, אין כל התחייבות וניתן לבטל הזמנה או הסכם חברות בכל עת

כן, הזמינות של החלל המוצג 100% מדויק ומבוסס על היומן של החדר בזמן אמת.

חללים נוספים שאולי יעניינו אותך

חללים נוספים שאולי יעניינו אותך