שאלות ותשובות

ברוכים הבאים לעמוד שאלות נפוצות

כאן ריכזנו עבורכם את השאלות (וכמובן גם התשובות) בנושאים העיקריים הנוגעים לאופן השימוש באתר, התשלום וההתמצאות בו. ייתכן שלא כיסינו את הכל. אם יש לכם שאלה שלא מצאתם כאן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בעמוד יצירת קשר שלנו.

אני בעל נכס פנוי:

ל- Book a Space תהליך אימות מאוד קפדני ומסודר. אנו לא מציגים באתר אף רישום של מרחב או חדר ישיבות לפני שווידאנו שהמקום אכן קיים ופעיל במתכונת המוצעת. הצוות שלנו עורך רישום מסודר ומדוקדק של מנהלי ובעלי המקום וכן איש קשר המייצג את המקום מול גולשי Book a Space. כמו כן, אנו מאמתים את התמונות המוצגות וכן את השירותים המוצעים ורק לאחר שכל הפרטים נבדקו ואומתו, יוצג המרחב באתר.

מאוד פשוט. בדף הבית שלנו ישנו מנוע הזמנות. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את האזור, התאריך, השעה ומספר המשתתפים הרצויים ואחרי לחיצה על כפתור החיפוש יוצגו תוצאות החיפוש - בתצוגת תמונות או על גבי מפה

בעמוד הנכס מוצגים כל פרטי חדר הישיבות שבחרתם, ובצד השמאלי של המסך ישנו מנוע חיפוש הכולל – תאריך ושעת האירוח, מספר משתתפים והמחיר הממוצע. יש ללחוץ על "בדיקת זמינות" כדי שהמערכת תוודא כי אכן המקום פנוי. במידה וניתן להזמין, יתווסף למידע גם המחיר השעתי + מע"מ המדוייק לתאריך ושעת האירוח שביקשת. בלחיצה על "הזמנה" תעברו למסך ההזמנה, שם עליכם לבצע הרשמה (על מנת להקים חשבון שיאפשר לכם גישה להזמנותיכם ואפשרות לעדכן / לשנות אותן) או באם אתם רשומים, תוכלו להיכנס לחשבונכם. כמו כן, ניתן לבחור שירותים נוספים באם המקום מציע (ארוחת בוקר, כיבוד, ציוד מיוחד וכו'). לאחר הזנת הפרטים, תעברו למערכת התשלום המאובטחת שלנו. בסיום ההזמנה תקבלו מייל אישור עם כל פרטי ההזמנה ותוכלו גם לצפות בפרטי ההזמנה או לשנותה באיזור האישי.