פרימה פאלאס

מלון, 1 חדרים

פרימה פאלאס

ישראל, ירושלים, רח' יחיאל מישל פינס 2

אודות פרימה פאלאס

מלון פרימה פאלאס מתמחה באירוח שבת חתן, בר מצווה, שבע ברכות, בריתות ואירועים שונים. המלון מארח קבוצות גמלאים, שבתות חתן, קבוצות סיורים וסיורים. ניתן לערוך אירועים בסגנונות שונים: ארוחה מוגשת, מזנון, תיאטרון או קוקטייל. רעיונות יצירתיים, שמירה על מסורת, פעילויות ותכנים, ארגון קפדני, יחס אישי וחם באווירה ביתית הם המפתח לכל אירוע מוצלח. במלון פרימה פאלאס מגוון אולמות בהם ניתן לערוך אירועים בסגנונות ובגדלים שונים.

אולם יהלום

אולם

אולם יהלום
amenity
Info icon

לנכס יש מינימום שעות של 5 שעות


capacity

450

חניית נכיםגישה לכסא גלגלים

פרטי הנכס

שירותים

חניית נכים
חניית נכים
גישה לכסא גלגלים
גישה לכסא גלגלים

שירותים

מזגן
מזגן

סידור חדר אפשרי

שולחן עגול

שולחן עגול

עד 450

צורת U

צורת U

עד 300

סידור היקפי

סידור היקפי

עד 200

כיתה / הרצאה

כיתה / הרצאה

עד 250

קוקטייל

קוקטייל

עד 400

תיאטרון

תיאטרון

עד 450


שעות פעילות

ראשון

9:00 - 22:00

שני

9:00 - 22:00

שלישי

9:00 - 22:00

רביעי

9:00 - 22:00

חמישי

9:00 - 22:00

שישי

סגור

שבת

סגור


מיקום

ישראל, ירושלים, רח' יחיאל מישל פינס 2


הכר את המארח:

אא

אתי ארד

שאלות נפוצות

בעמוד הנכס תמצאו את כל המידע הרלוונטי על חלל העבודה שאתם צריכים. בצידו הימני של המסך יופיע מנוע חיפוש הכולל תאריך ושעה, מספר משתתפים ומחיר ממוצע. לחצו על "בדוק זמינות" וודאו שהמקום פנוי. אם המקום שרציתם זמין, יתווסף לתאריך ולשעה הרצויה גם התעריף השעתי המדויק + מע"מ. לחיצה על "הזמן" תעביר אתכם למסך ההזמנה, בו יש להירשם (כדי להקים חשבון שיאפשר לכם לגשת להזמנות ולעדכן/לשנות אותן); או שתוכלו להיכנס ישירות לחשבון שלכם ולבחור שירותים נוספים אם קיימים במקום (ארוחת בוקר, כיבוד, ציוד מיוחד וכו'). לאחר הזנת הפרטים, תעברו לשירות התשלומים המאובטח והבטוח שלנו.

אם תבטלו הזמנה לפני אישורה, Book a Space תבטל מראש כל אישור לכרטיס האשראי שלכם ו/או תבצע החזר של כל הסכומים שנגבו בכרטיס שלכם עבור ההזמנה המבוקשת בתוך כמה ימי עסקים בודדים. אם תבטלו הזמנה מאושרת שבוצעה באמצעות Book a Space, לפני או אחרי ההגעה למקום, מדיניות הביטולים של Book a Space תחול על ביטול זה בהתאם להסכם האישי. היכולת שלנו להחזיר את דמי השכירות וסכומים אחרים שנגבו מכם עבור ההזמנה תהיה תלויה בתנאי מדיניות הביטולים החלה בהתאם להסכם.

התשלום מתבצע בעת ההזמנה באמצעות מערכת התשלומים המאובטחת שלנו המקבלת כל כרטיס אשראי תקף. פניות בנושאים כספיים ניתן לשלוח למייל info@bookasp.co.il. החשבונית תישלח לכתובת המייל בה השתמשתם לביצוע ההזמנה וההרשמה והיא מצורפת אוטומטית כקובץ PDF לאישור ההזמנה. ניתן לצרף רק כתובת מייל אחת להזמנה שלכם.

הפלטפורמה שלנו זמינה עבור חברות ואנשים פרטיים כאחד

לא, אין כל התחייבות וניתן לבטל הזמנה או הסכם חברות בכל עת

כן, הזמינות של החלל המוצג 100% מדויק ומבוסס על היומן של החדר בזמן אמת.

חללים נוספים שאולי יעניינו אותך

חללים נוספים שאולי יעניינו אותך